Finanse i Bankowość

Pisanie prac Finanse i Bankowość

Finanse i Bankowość stanowi specjalistyczny kierunek studiów ekonomicznych, umożliwiający zdobycie obszernej wiedzy w obszarze Bankowości. Ukończenie tego kierunku pozwala na podjęcie pracy w różnego rodzaju instytucjach finansowych typu bankach, funduszach inwestycyjnych, przedsiębiorstwach maklerskich, lub w działach finansowych i rachunkowych przedsiębiorstw. Studia pierwszego stopnia kończą się przez pisanie pracy licencjackiej. Poprawne napisanie takiej pracy wymaga intensywnej pracy oraz pracochłonnej analizy literatury. Po uzyskaniu tytułu licencjata, studenci mają możliwość rozpoczęcia studiów uzupełniających które się kończy przez pisanie pracy magisterskiej. Ze względu na kompleksowość pisania prac naukowych, uniwersytety często oferują pomocy, wprowadzając dodatkowe seminaria odnośnie przekazywania sposobów do poprawnego pisania prac naukowych. Pomoc uniwersyteckja jednak nie zawsze okazuje się skuteczna. W takich przypadkach studenci często korzystają z pomocy akedemików wykonujących wolny zawód, któzi oferują pomocy jako lektor, udzielają korepetycje lub ogólną pomoc w pisaniu pracy naukowej. Korzystając z usługi ghostwriting, czyli pisanie pracy na zamówienie lub pisanie pracy na zlecenie, studenci dodatwkowo otrzymują gotową pracę która służy jako wzór do napisania własnej.

Nasza oferta w dziedzinie Finanse i Bankowość

Pomoc w pisaniu Korepetycje Tłumaczenia Lektorat

Korekta Formatowanie Program antyplagiatowy Ghostwriting

Ogólne informacje o Finansach i Bankowości

Specjalność finanse i bankowość umożliwia zdobycie obszernej wiedzy oraz wszechstronne umiejętności z zakresu finansów. Analityczne spojrzenie na funkcjonowanie przedsiębiorstw bankowych i ich instrumentarium jest obligatoryczne i niezależne od kraju lub wielkości banku. Specjalistyczna wiedza z tego zakresu umożliwia przeprowadzania wszelkiego rodzaju analiz finansowych typu prognosy, inwestycje lub reinwestycje, oraz wprowadzenia efektywnego controlingu do banków.

Studia Finanse i Bankowość

Celem studiów na specjalności finanse i bankowość jest przekazanie wiedzy finansowej, bankowej, ubezpieczeniowej oraz budżetowej. Studenci zostają zapoznani z instrumentami wykorzystywanymi przez banki z podstawami rachunkowości bankowej oraz marketingiem, ryzakiem i koniunkturą bankową. Studia pierwszego stopnia trwają zwyczajnie 6 semestrów. Końcowy etap stanowi pisanie pracy licencjackiej i jej następująca obrona. Absolwenci drugiego stopnia, kończą studia przez pisanie pracy magisterskiej która następuje po dalszych czterech semestrach i umożliwia studentów do noszenia tytułu magistra. Ukończenie tego kierunku pozwala na podjęcie pracy w instytucjach finansowych lub bankach a także w działach finansowych i rachunkowych przedsiębiorstw.

Pisanie prac Finanse i Bankowość

Na kierunku Finanse i Bankowość jest wymagana obrzerna wiedza matematyczna i analityczna. Prace naukowe się wiążą z kompleksowym i również szczegółowym rozwiązywaniem spraw finansowych. Zależnie od specyfikacji tematu wymagane są kalkulacje ich ocenianie i nastepujące integrowanie w prace pisemną. Poza tym także należy przestrzegać wszelkie wymogi uniwersyteckie dotyczące formalności prac naukowych. Ze względu na złożoność kierunku studiów, studentom jednak często brak czasu i odpowiedniego doświadczenia odnośnie pisania prac naukowych. W takich przypadkach akademicy wykonujące wolny zawód udzielają między innymi korepetycję, lub lektorat. Czasami także oferują ghostwriting, czyli pisanie pracy na zamówienie; studenci otrzymują w ten sposób gotową prace naukową która zgodnie z prawem służy jako wzór do napisania własnej pracy naukowej.

Weblinks:

http://www.sggw.pl/studia/podyplomowe/bankowosc-i-finanse/

http://www.ug.edu.pl/pl/studia_podyplomowe/?id_cat=1&id_art=91&lang=pl

http://www.studialicencjackie.info/serwis.php?&s=1452&pok=34918&id=535&spec=675&m=14&muz=z

http://www.ifbu.uni.lodz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15:bankowo&catid=9:studia-podyplomowe&Itemid=16

Prace naukowe

Praca naukowa
Praca licencjacka
Praca magisterska
Praca dyplomowa
Praca doktorska
Praca inzynierska
Praca seminaryjna
Praca zaliczeniowa
Dysertacja
Wypracowanie
Prezentacja

  100% dyskrecja
  indywidualny opiekun
  konsekwentna kontrola jakości
  całkowita przejrzystość kosztów
Teraz złożyć zapytanie

Proszę krótko opisać pańskie wymogi a dostarczymy państwu niezobowiązującą ofertę w ciągu kilku godzin.

Pytania? Zadzwońcie do nas
+44 2036951782
Poniedzialek - Piątek 09.00 - 18.00
Przez E-Mail osiągniecie nas pod adresem: