Tak to działa!

GWriters jest szybko rozwijającą się platforma, specjalizowana w pośrednictwie akademickich usług o wysokiej jakości. Zapewniamy dostęp do obecnie ponad 600 naukowych pisarzy, redaktorów, tłumaczy i konsultantów, którzy pomagają Państwu szybko i skutecznie w realizacji wszelkich tekstów naukowych. Niezależnie od tego czy szukacie państwo lektoratu, korektę, doradę, tłumaczenia lub innej pomocy, GWriters znajdzie w prawie wszystkich przypadkach, odpowiedniego akademickiego freelancera. Wystarczy zapytać o ofertę. Procedura jest prosta:


Teraz złożyć zapytanie

Proszę krótko opisać pańskie wymogi a dostarczymy państwu niezobowiązującą ofertę w ciągu kilku godzin.

1

Zapytanie

Łatwa i prosta procedura – Im dokładniejsze zapytanie, tym lepiej jesteśmy w stanie przekazać indywidualnej oferty.

 
 
2

Niezobowiązująca oferta

Na podstawie zapytania wybierzemy najlepiej przystosowanego do pańskich wymagań autora i przekażemy indywidualną ofertę.

3

Udzielenie zlecenia

Po zaakceptowaniu naszej oferty, autor rozpoczyna pracę nad pańskim zleceniem. Będziemy pańsktwa regularnie informowali o aktualnym stanie zlecenia oraz przesyłali części pracy do kontroli.

 
4

Dostawa

Po zakończeniu zamówienia, kontroli jakości przez naszego opiekuna oraz zatwierdzenia przez pańsktwo, otrzymacie pańsktwo ostateczną wersję pracy w ustalonym formacie.