Oferty pracy

Praca redaktor

Ciągle szukamy kompetentnych naukowców jako autorów, redaktorów, korektorów, tłumaczy oraz konsultantów. Proszę wpisać poniżej swoje dane, oraz krótkie informacje, a skontaktujemy się z państwem niezwłocznie.

Praca redaktor | Dowiedz się więcej ...

Ghostwriter

Jeżeli państwo chcecie podjąć pracę jako ghostwriter, oczekujemy od państwa profesjonalizmu w pisaniu prac naukowych, oraz umiejętności i kompetencję do przeprowadzania wszelkich badań empirycznych oraz analiz wszelkiego rodzaju, i ich integrację do pracy naukowej. Szukamy ghostwriterów z każdego wydziału naukowego.

Ghostwriter | Dowiedz się więcej ...

Autor tekstów praca

Szukamy autorów każdego wydziału naukowego. Praca jako autor umożliwia państwu wykonywanie pracy, niezależnie od miejsca pobytu oraz pracodawcy. Oczekujemy od państwa profesjonalizmu w pisaniu prac naukowych oraz doświadczenie w ich rozważaniu. Jeżeli państwo posiadacie takie umiejętności, to skontaktujcie się państwo z nami; oferujemy ciekawe wyzwania oraz możliwości rozsądnego zarobku.

Autor tekstów praca | Dowiedz się więcej ...

Praca pisarz

Szukamy pisarzy z każdego wydziału naukowego. Oferjemy pracę jako lektor, redaktor, ghostwriter, lub tłumacz. Jeżeli posiadacie państwo doświadczenie w pisaniu prac naukowych oraz jesteście zainteresowani dodatkową pracą umożliwiającą pracowania niezależnie od pracodawcy, proszę się z nami skontaktować. Praca jako pisarz umożliwia państwu wykonywanie pracy, niezależnie od miejsca pobytu oraz przystosowanej do pańskich terminów.

Praca pisarz | Dowiedz się więcej ...

Praca tłumacz

Z biegiem globalizacji oraz rosnącej potrzeby do współpracy na skali światowej, często są wymagane tłumaczenia tekstów na różne języki. Znajomości języka które są niezbędne do tłumaczenia na tak wysokiej skali, zwyczajnie przekraczają stopień znajomości języków obcych. Szukamy tłumaczy oraz rodzimych użytkowników języka którzy posiadają profesonalizm w obsłudze języka obcego, oraz doświadczenie w pisaniu prac naukwych. Oferujemy państwu rozsądne możliwości zarobku oraz pracę przystosowaną do pańskiego czasu.

Praca tłumacz | Dowiedz się więcej ...

Praca lektor

Jeżeli posiadacie państwo doświadczenie w pracy jako lektor, dysponujecie obszerną wiedzą w wybranym wydziale naukowym, oraz jesteście zainteresowani dodatkową pracą która państwu umożliwia wykonanie pracy według pańskich możliwości, to oferujemy państwu optymalną możliwość do wykonania zawodu. Szukamy lektorów z każdego wydziału naukowego. Oferujemy ciekawe wyzwania oraz możliwości rozsądnego zarobku. Praca jako lektor umożliwia państwu wykonywanie pracy o każdej porze dnia, niezależnie od miejsca pobytu.

Praca lektor | Dowiedz się więcej ...
  indywidualny opiekun
  konsekwentna kontrola jakości
  Całkowita przejrzystość kosztów
  100% dyskrecja
Pytania? Zadzwońcie do nas:
+44 2036951782
Poniedzialek - Piątek 09.00 - 18.00
Przez E-Mail osiągniecie nas pod adresem: