O GWriters

GWriters jest szybko rozwijającą się internetową platformą, specjalizowaną w pośrednictwie akademików wykonujących wolny zawód (freelancerów). Należą do nich np. redaktorzy, korektorzy, ghostwriterzy tłumacze oraz pisarze z wielu wydziałów naukowych. Nasi freelancerzy udielają pomocy w opracowaniu wszystkich możliwych rodzajów prac naukowych.

Wyzwanie

Badania naukowe stanowią trudne zadanie. Wymagana jest specjalistyczna wiedza, doświadczenie i dokładność.

Klientom jednak często brakuje niezbędnego doświadczenia lub odpowiednich umiejętności do pisania prac naukowych. Problemy często wystepują przy samym początku, n.p. przy badaniu i analizie literatury. Często także dochodzi konfrontacja z czasem lub ze ścisłymi wymaganiamy ze strony uniwersytetów.

Rozwiązanie

GWriters zapewnia szybki i dyskretny dostęp do ponad 400 wybranych pisarzy, redaktorów, korektorów, ghostwriterów i tłumaczy. Nasi freelancerzy udzielają szybkiej i skutecznej pomocy w pisaniu wszelkich tekstów, prac licencjackich, prac magisterskich, prac dyplomowych, prac inżynierskich oraz prac doktorskich. GWriters zwraca uwagę na najwyższą jakośći i ocenia zarówno freelancerów, jak i każdy pisany tekst za pomocą wielopoziomowego systemu do sprawdzania jakości, zawierającego między innymi program antyplagiatowy..

Ceny

GWriters nie oferuje najniższych cen ale za to usługi najwyższej jakości za rozsądne ceny. Nasue oferty nie zawierają żadnych ukrytych kosztów – nie ważne czy powstaną czy nie.

Nasi autorzy

Nasi autorzy to naukowce z różnych wydziałów naukowych. To pozwala nam na wybranie odpowiedniego autora do niemal każdej pracy naukowej lub do jakiegokolwiek tekstu. Opracujemy także temyty specyficzne.Nasz ścisły proces selekcji i stały monitoring pozwala zapewnić zachowanie najwyższej jakości.

Zespół

GWriters się składa z młodego zespołu specjalistów z dużym doświadczeniem w pisaniu prac naukowych, z rozbudowanej sieci kontaktów oraz z zamiłowania do korzystania z nowoczesnych technologii. Nasze zadanie jest optymalizacja rynku dla akademickich freelancerów i zarówno dostosowanie się do potrzeb naszych klientów.